Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

balul bobocilor 2007
Du-te la pagina 1, 2  Următoare

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Balul Bobocilor
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: vineri 31 august 2007; 12:53    Titlul subiectului: balul bobocilor 2007 Răspunde cu citat (quote)

in urma diferitelor pareri exprimate de membrii forumului, respectiv interesului acordat de acestia privind organizarea in acest an a balului bobocilor Universitatii "Tibiscus", am decis deschiderea acestui subiect, in care sa putem discuta deschis pe marginea acestui aspect; va invitam sa va expuneti parerile, sugestiile, intrucat, credem noi, asteptarile fiecarui potential participant nu vor putea fi neglijate de organizatorii balului; nu ezitati sa va oferiti sprijinul in organizarea cu succes a balului in acest an;

va multumesc in numele conducerii
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007

MesajTrimis: miercuri 05 septembrie 2007; 18:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Toti cei interesati sa se implice concret in organizarea Balului Bobocilor 2007 sunt invitati JOI 4 OCTOMBRIE 2007 DE LA ORA 18 IN SALA 201 A FACULTATII DE CALCULATOARE SI INFORMATICA APLICATA.

Pana la aceasta data (5 septembrie) este sigura prezenta cel putin a unui reprezentant al conducerii universitatii, a catorva cadre didactice si a reprezentantilor a 2 facultati.

Va asteptam Exclamation
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
andreeva

Data înscrierii: 30/iul/2007
Locație: brasov/timisoara

MesajTrimis: duminică 09 septembrie 2007; 3:23    Titlul subiectului: :| Răspunde cu citat (quote)

si yo vreauuuuu ...sper sa gas o modalitate sa ajung:| Confused
RoLLi

Data înscrierii: 19/mar/2007

MesajTrimis: luni 24 septembrie 2007; 12:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

chiar sunt curios cati studenti se vor prezenta si vor participa la organizarea balului !! Very Happy ...

Data înscrierii: 28/sept/2007

MesajTrimis: sâmbătă 29 septembrie 2007; 16:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

voi veni si eu dar trebuie sa fiu exact la 18???
ca eu lucrez pana la 18 dar daca e imi iau o ora liber de la munca.
sper sa gasesc sala
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
admin
Administrator forum

MesajTrimis: sâmbătă 29 septembrie 2007; 17:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

depinde de cat va dura sedinta; poti sa ajungi mai tarziu si sa prinzi ceva din final sau discutia sa fie deja incheiata; nu este exclus sa inceapa si cu intarziere, numa' bine pe cand ajungi si tu
Sus
GRECIA1

MesajTrimis: sâmbătă 29 septembrie 2007; 18:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca imi da de la munca o ora liber incerc sa vin daca nu data viitoare sigur
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
MTK
Administrator forum

MesajTrimis: joi 04 octobrie 2007; 21:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Administratia Forumului de Discutii al Universitatii "Tibiscus" tine sa multumeasca celor 2 cadre didactice si 3 studenti care s-au aratat interesati de "Balul Bobocilor" 2007, venind la intalnirea anuntata de acum 1 (una) luna Shocked .

Din acest motiv de prezenta, intalnirea s-a replanificat pentru JOI, 18 OCTOMBRIE 2007, ora 18, in aceeasi locatie - sala 202 a Facultatii de Calculatoare si Informatica Aplicata.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
GRECIA1

MesajTrimis: joi 04 octobrie 2007; 22:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

voi veni si eu pe data de 18.
chiar nu am avut cum sa ajung pentru ca avem control si nu mi-a dat liber
Sus
Charisma

Data înscrierii: 12/oct/2007
Locație: Facultatea de Calculatoare

MesajTrimis: vineri 12 octobrie 2007; 20:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Lasa ca vine si banchetul asta asa ca sa nu fiti dezamagiti Razz Razz

Data înscrierii: 19/mar/2007

MesajTrimis: vineri 12 octobrie 2007; 22:05    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Charisma a scris:

asa-i ....? ..uite ca pentru astia ca tine nu merita sa depui vreun efort sa faci ceva, ca se scoala fiecare cate unu sa zica ceva!!! (ps: citeste mesajul de la topiul DEZAMAGITA ....)

Data înscrierii: 12/oct/2007
Locație: Facultatea de Calculatoare

MesajTrimis: vineri 12 octobrie 2007; 22:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

RoLLi a scris:
Charisma a scris:

asa-i ....? ..uite ca pentru astia ca tine nu merita sa depui vreun efort sa faci ceva, ca se scoala fiecare cate unu sa zica ceva!!! (ps: citeste mesajul de la topiul DEZAMAGITA ....)

ce sens are?cu bal fara bal tot aia e.A trecut deja atata timp de la ultimul bal si ce crezi ca`i duce cineva lipsa? Cool

eu mai sus am scris in gluma dar se pare ca nu prea ai simtul umorului Smile
Administrator forum

MesajTrimis: vineri 12 octobrie 2007; 23:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ii duc lipsa cei care vor sa vina la bal; sunt multi care vor veni dar daca nu se organizeaza nu vor face reclamatii ci se vor resemna; daca se vrea se poate organiza balul; da' ce dom'le, noi suntem mai prejos decat cei de la Vest?
Sus
MTK
Administrator forum

MesajTrimis: duminică 21 octobrie 2007; 11:12    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Se pare ca progresam...

Joi 18 octombrie am reusit sa ne strangem 9 studenti si 2 cadre didactice, iar joi 25 octombrie, la intalnirea urmatoare, am fost 3 cadre didactice si 4 studenti, care am reusit sa stabilim:
-data si ora: 7 decembrie 2007, ora 19.30 pentru acces si ora 20 pentru inceperea balului
-locul: discoteca Park Place
-invitati: inca se poarta negocieri
-programul de desfasurare: inca se poarta negocieri, oricum sala este inchiriata de la ora 18:30 la ora 02:00
-preselectie pentru Miss si Mister Tibiscus 2007: joi 8 noiembrie si joi 15 noiembrie, ora 18, sala 202 a Facultatii de Calculatoare si Informatica Aplicata
-bilete: 10 lei/persoana, se pot procura incepand de luni 29 octombrie de la secretariatele faculatilor.

Continuam sa va asteptam pe toti cei care puteti pune umarul la organizare, pentru urmatoarea intalnire, joi 8 noiembrie ora 18 sala 202.
Sus
andreeva

Data înscrierii: 30/iul/2007
Locație: brasov/timisoara

MesajTrimis: joi 15 noiembrie 2007; 4:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

e draguta ideea pt tema(Sarbatorile de iarna) cu toate ca as fi optat pt ceva putin mai original...ceva gen cupluri celebre de Craciun sau personalitati gen Marilyn Monroe in 2007 sau Shakespear...si asta cum ar veni sa fie si o proba de imaginatie pt participantii la miss si mister...scriu asta aici pt ca nu o sa pot veni la intrunire Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...si poate poate va ajuta ideea mea... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Balul Bobocilor Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina 1, 2  Următoare
Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum