Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Interpret si traducator autorizat

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Despre educatie si scoala
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
OvidiuPacatan

Data înscrierii: 16/iul/2013

MesajTrimis: marți 16 iulie 2013; 14:28    Titlul subiectului: Interpret si traducator autorizat Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua,
Numele meu este Pacatan Ovidiu, am terminat facultatea de LMA ( engleza-franceza)in cadrul Universitatii Dumneavoastra in anul 2003. Deoarece pe Diploma de Licenta nu scrie nimic legat de cursuri a fi fost facute in una din limbile mai sus mentionate am fost informat telefonic de Ministerul de Justitie ca nu ma calific pentru acreditare ca traducator autorizat. As vrea sa va intreb daca Universitatea poate sa imi elibereze o adeverenta care sa dovedeasca limba in care au fost sustinute cursurile. Sau daca aveti vre-o alta sugestie v-as fi recunoscator. Va multumesc si astept un raspuns din partea dumneavoastra. O zi buna.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: joi 18 iulie 2013; 21:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna seara,
Ati intrebat la Ministerul Justitiei daca informatiile indicate in Foaia matricola nu pot fi folosite drept dovada a limbii in/pe care ati studiat-o / le-ati studiat ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
OvidiuPacatan

MesajTrimis: vineri 19 iulie 2013; 5:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna dimineata,
Da am intrebat, a spus ca nu sunt valabile si ca trebuie o dovada ca, cursurile au fost sustinute intr-o limba straina (engleza in cazul meu).
Sus
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: miercuri 24 iulie 2013; 15:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna ziua,

Transmitand solicitarea Dv catre facultatea de profil, am aflat ca au mai fost colegi care au solicitat si obtinut o astfel de adeverinta, in acelasi scop, deci problema se poate rezolva relativ usor.
Va rog sa contactati telefonic secretara facultatii (Carmen Nevazutu) la numarul 0758 243 657, in intervalul orar 10-16.

Mult succes!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
OvidiuPacatan

MesajTrimis: sâmbătă 27 iulie 2013; 14:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va multumesc mult.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Despre educatie si scoala Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum