Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

7 iunie 2007: 60 de ani de istorie ros-albastra

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Sport
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: miercuri 06 iunie 2007; 7:54    Titlul subiectului: 7 iunie 2007: 60 de ani de istorie ros-albastra Răspunde cu citat (quote)

Suntem la 60 de ani de la infiintarea celui mai titrat si mai iubit club sportiv din istoria Romaniei, Steaua Bucuresti. O zi istorica ce nu poate fi trecuta sub tacere si o ocazie pentru toti suporterii de a se uni inca o data sub culorile pe care le iubesc.

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti, in colaborare cu Peluza Nord si Peluza Sud, invita suporterii stelisti JOI, 7 iunie, incepand cu ora 20, in clubul PREOTEASA pentru a sarbatori impreuna acest moment festiv, intr-o atmosfera de sarbatoare, organizata de suporteri pentru suporteri, cu muzica si imagini semnificative din viata clubului.

Evenimentul se bucura de participarea lui Gabi Balint, Ilie Barbulescu, Mihai Stoichita, Basarab Panduru, precum si a altor glorii ros-albastre, din fotbal si din alte sporturi.

INTRAREA ESTE LIBERA (in limita locurilor disponibile).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
RoLLi

Data înscrierii: 19/mar/2007

MesajTrimis: joi 28 iunie 2007; 10:57    Titlul subiectului: Re: 7 iunie 2007: 60 de ani de istorie ros-albastra Răspunde cu citat (quote)

admin a scris:
Suntem la 60 de ani de la infiintarea celui mai titrat si mai iubit club sportiv din istoria Romaniei, Steaua Bucuresti. O zi istorica ce nu poate fi trecuta sub tacere si o ocazie pentru toti suporterii de a se uni inca o data sub culorile pe care le iubesc.

Asociatia Independenta a Suporterilor Stelisti, in colaborare cu Peluza Nord si Peluza Sud, invita suporterii stelisti JOI, 7 iunie, incepand cu ora 20, in [b]clubul PREOTEASA[/b] pentru a sarbatori impreuna acest moment festiv, intr-o atmosfera de sarbatoare, organizata de suporteri pentru suporteri, cu muzica si imagini semnificative din viata clubului.

Evenimentul se bucura de participarea lui Gabi Balint, Ilie Barbulescu, Mihai Stoichita, Basarab Panduru, precum si a altor glorii ros-albastre, din fotbal si din alte sporturi.

INTRAREA ESTE LIBERA (in limita locurilor disponibile).

asta ebarul ala de p take ionescu ? Razz ...(ma rog e pura curiozitate, polist fiind, am trecut zilele trecute pe langa bar, si mam uitat...destul de mirat Razz ..oricum era "FULL" barul .... Razz...daca si asta tine exact cat magazinul "oficial" ...deschis de fratele "lu' " aghiotantu luminii smarandescu Very Happy e bine ...), scuze dak am fost ironic:D ..da nu mam putut abtine Smile de cand am vazut topicul ma tot mancau degetele sa scriu o parere Very Happy ...da acuma k is in sesiune si nah, doar ce sa faci in sesiune decat sa "inveti" , mam gandit sa imi las si eu parerea Razz oricum scuze admin pt eventuale..jigniri Smile PEACE! Very Happy ....ps:P.....hai poli Razz!
Administrator forum

MesajTrimis: joi 28 iunie 2007; 11:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

pai se subintelege ca manifestarea a avut loc in capitala; eu am postat mesajul pentru ca totusi a fost un eveniment important; s-au sarbatorit 60 de ani de la nasterea celui mai iubit club sportiv din Romania; as fi mers si eu pana acolo dar din pacate nu am gasit pe nimeni de aici care sa mearga cu mine si sa merg singur, am renuntat; cred in libertatea de exprimare, fiecare fiind liber sa sustina orice echipa de fotbal vrea; fotbalul, pentru mine, este o competitie si nu un razboi intre orase, dar asta este... nu poti schimba mentalitatile oamenilor
Sus
RoLLi

Data înscrierii: 19/mar/2007

MesajTrimis: sâmbătă 30 iunie 2007; 21:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

admin a scris:
pai se subintelege ca manifestarea a avut loc in capitala; eu am postat mesajul pentru ca totusi a fost un eveniment important; s-au sarbatorit 60 de ani de la nasterea celui mai iubit club sportiv din Romania; as fi mers si eu pana acolo dar din pacate nu am gasit pe nimeni de aici care sa mearga cu mine si sa merg singur, am renuntat; cred in libertatea de exprimare, fiecare fiind liber sa sustina orice echipa de fotbal vrea; fotbalul, pentru mine, este o competitie si nu un razboi intre orase, dar asta este... nu poti schimba mentalitatile oamenilor

poi am zis eu ca este vreun razboi ? io respect orice om fie utist, fie stelist fie caine, nu imi pasa atata timp cat el ma respectac faza e reciproca, da problema e ca pe domnu abecedar(jiji) nu il suport, de aia miam permis sa fiu uronic, in rest nam treaba , vorba ta fiecare cu inclinatiile lui, am multi prieteni care tin cu alta echipa decat POLI, dar sunt foarte mult tarani, care tin cu steaua doar ca a jucat cu X sau Y, sau doar ca mai stiu eu ce...., si nu tin cu steaua pt ...k simt fenomenul, repet sunt polist de mic, si o sa fiu in continuare, dar nah miam permis sa scriu pt ca sunt foarte multi care nu au nici o treaba cu fenomenul si se dau mari si tari (persoanele de fata se exclud)
Administrator forum

MesajTrimis: duminică 01 iulie 2007; 0:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

sa iti raspund la intrebare; nu, nu ai zis ca este vreun razboi, nici eu nu am zis ca ai fi zis; cert este ca tu esti unul din putinii suporteri care ii respecta si pe ceilalti; asta ai zis-o tu in primele randuri; in legatura cu jiji, ai dreptate; doar un stelist fanatic nu ar recunoaste ca patronului de la Steaua ii cam vorbeste gura fara el; vreau sa precizez, cum e si corect (sa lauzi lumea si pentru faptele bune), ca a facut si lucruri bune cu banii pe care-i are; eu tin cu steaua dinainte sa stiu ce e ala fotbal; poli timisoara nici nu exista cand am inceput eu sa tin cu steaua; pana una alta, asteptam spectacolul din Liga Campionilor, respectiv pentru Poli, multa bafta; sper ca jocul echipei sa iti aduca numai bucurii
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Sport Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum