Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

help

Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Sistemul de vizualizare a situatiilor scolare (taxe, note etc.)
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Ungureanu Diana

Data înscrierii: 08/iul/2011

MesajTrimis: vineri 08 iulie 2011; 22:59    Titlul subiectului: help Răspunde cu citat (quote)

Am incercat sa ma inregistrez si nu am reusit. Stiu ca cu mult timp in urma mi-am creat un cont dar nu mai stiu nici username-ul, nici parola.Am dat sa recuperez datele am introdus adresa de mail dar nu am primit nici un raspuns cu totul ca am verificat mai bine de 1 zi
Va rog sa ma ajutati pentru ca am nevoie in prezent si in viitor de cont
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: duminică 10 iulie 2011; 19:38    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

O sa va rog sa imi scrieti pe privat, http://forum.tibiscus.ro/privmsg.php?mode=post&u=2, un mesaj continand numele Dv. complet, asa cum apare pe ultima chitanta primita de la casieria Universitatii.

Veti primi raspuns pe adresa de email cu care v-ati inregistrat pe acest forum.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: joi 14 iulie 2011; 14:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Problema a fost rezolvata iar acest subiect inchis.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Sistemul de vizualizare a situatiilor scolare (taxe, note etc.) Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum