Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Dosar din 2001-2002

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Sistemul de vizualizare a situatiilor scolare (taxe, note etc.)
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Varga Andrea

Data înscrierii: 11/ian/2010
Locație: Targu Secuiesc

MesajTrimis: marți 08 martie 2011; 12:41    Titlul subiectului: Dosar din 2001-2002 Răspunde cu citat (quote)

Buna,am facut demersuri in legatura cu situatia mea scolara,adica sa-mi trimita cineva dosarul meu,deoarece cum am mai scris,am terminat fara licenta in 2001-2002,si acum am posibilitatea sa-mi reiau studiile mai aproape de orasul meu,dar nimeni nu-mi da raspuns!
Va rog sa-mi trimita cineva dosarul meu,platesc la destinatie cat trebuie pt expedierea lor,si eventual alte taxe!
Sera L. Andrea este numele cu care m-am inscris la facultatea de drept.
Nu reusesc sa sun la secretariat,sau suna ocupat,am trim email,nu mi-au raspuns...va rog,nu ma mai lasati sa astept!
In mesaj privat cereti adresa mea,si astept toate actele mele.Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: marți 08 martie 2011; 14:28    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am discutat personal cu secretarul sef al Facultatii de Drept. Singura modalitate prin care va puteti retrage si obtine dosarul este sa va prezentati personal pentru a vi-l ridica sau sa mandatati pe cineva cu procura.

Nu exista posibilitatea expedierii prin posta cu plata ramburs.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Sistemul de vizualizare a situatiilor scolare (taxe, note etc.) Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum