Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

va rog mult sa imi spneti

Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Design
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
popitiu

Data înscrierii: 16/apr/2007

MesajTrimis: luni 23 aprilie 2007; 6:27    Titlul subiectului: va rog mult sa imi spneti Răspunde cu citat (quote)

am o intrebare e acm ciudata dar mna ....eu is in ultimul anm la liceu si as vrea sa stiu daca vrei sa mergi la designeri ar trebuii sa faci liceul de arte ca sa ai ceva habar cu desenul? si ar trbuii sa ai proiecte de a tale sa le prezinti?....as avea nevoie de raspunsuri ...ca sa stiu ...ca miar place mult sa fac aceasta facultate multumesc astept raspuns la emailu bogdan_zero@yahoo.com sau smokyrmaru@gmail.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dic cerbu'

Data înscrierii: 06/sept/2007

MesajTrimis: joi 06 septembrie 2007; 21:35    Titlul subiectului: Re: va rog mult sa imi spneti Răspunde cu citat (quote)

popitiu a scris:
am o intrebare e acm ciudata dar mna ....eu is in ultimul anm la liceu si as vrea sa stiu daca vrei sa mergi la designeri ar trebuii sa faci liceul de arte ca sa ai ceva habar cu desenul? si ar trbuii sa ai proiecte de a tale sa le prezinti?....as avea nevoie de raspunsuri ...ca sa stiu ...ca miar place mult sa fac aceasta facultate multumesc astept raspuns la emailu bogdan_zero@yahoo.com sau smokyrmaru@gmail.com

Salut.Exact aceeasi nedumerire o am si eu si tare is curios sa aflu care-i raspunsul.Nu inteleg de ce nu i-ati raspuns pe forum pentru ca sunt multi nedumeriti.Sper sa ma bage cineva in seama.sze
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: vineri 07 septembrie 2007; 8:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stimate dic cerbu

Nu inteleg de unde ai dedus ca nu i s-a raspuns? Doar mesajul se incheie cu "astept raspuns la emailu ...". Ai citit mailul omului si ai vazut acolo ca nu a fost bagat in seama?

Acuma, trecand la raspunsul propriu-zis: nu este nevoie sa fi urmat liceul de arta. Daca ai lucrari, la inscrierea la facultate le poti aduce si, la interviul de admitere, acestea vor fi vizionate de comisie. Lipsa unui portofoliu nu limiteaza insa posibilitatea de a deveni student la design.

Mult succes!

Ultima modificare efectuată de către MTK la vineri 07 septembrie 2007; 12:37, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
dic cerbu'

MesajTrimis: vineri 07 septembrie 2007; 11:57    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MTK a scris:
Stimate dic cerbu

Nu inteleg de unde ai dedus ca nu i s-a rapsuns? Doar mesajul se incheie cu "astept raspuns la emailu ...". Ai citit mailul omului si ai vazut acolo ca nu a fost bagat in seama?

Ai inteles gresit.Nu am spus ca nu i-ati raspuns pe mail, ci pe forum, pentru ca am mai vazut intrebari si toti asteapta mesaj pe mail nu pe forum.E forum ca sa vb pe el nu pe mail, ma rog nu-i treaba mea, mersi mult de raspuns
Sus
ellys

MesajTrimis: vineri 07 septembrie 2007; 14:31    Titlul subiectului: rasp la intrebare.. Răspunde cu citat (quote)

ms mult..
Sus
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: sâmbătă 08 septembrie 2007; 10:18    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru moment, acest forum nu ofera posibilitatea de a primi pe telefonul mobil notificari cu privire la aparitia mesajelor noi, respectiv nu exista inca o persoana care sa verifice forumul din minut in minut astfel incat sa se poata oferi un raspuns instantaneu. Depinde in exclusivitate de membrii forumului, momentul in care vor alege sa acceseze forumul si sa raspunda mesajelor postate.

Incurajam membrii forumului sa evite postarea directa a adreselor de email. Pe internet exista o gramada de programe automate care culeg adresele de email valabile cu scopul de a actualiza bazele de date ale spamerilor.
Utilizati mesajele private ale forumului sau permiteti receptionarea de mesaje pe email pe adresa specificata la inregistrare.

Nu inlesniti activitatea spamerilor, pastrati-va adresa de email confidentiala.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
lory1man

Data înscrierii: 31/oct/2007

MesajTrimis: miercuri 31 octobrie 2007; 12:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

MTK a scris:
Stimate dic cerbu

Nu inteleg de unde ai dedus ca nu i s-a raspuns? Doar mesajul se incheie cu "astept raspuns la emailu ...". Ai citit mailul omului si ai vazut acolo ca nu a fost bagat in seama?

Acuma, trecand la raspunsul propriu-zis: nu este nevoie sa fi urmat liceul de arta. Daca ai lucrari, la inscrierea la facultate le poti aduce si, la interviul de admitere, acestea vor fi vizionate de comisie. Lipsa unui portofoliu nu limiteaza insa posibilitatea de a deveni student la design.

Mult succes!
as dori sa intreb in ce consta admiterea, ce note se iau in considerare, si am inteles ca urmeaza un interviu.....
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Design Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum