Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

diplome licenta

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Psihologie
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
costinac

Data înscrierii: 17/apr/2008

MesajTrimis: joi 18 iunie 2009; 20:23    Titlul subiectului: diplome licenta Răspunde cu citat (quote)

a inceput distribuirea diplomelor de licenta pt sesiunea iulie 2008 fac. d epsihologie. un nr de telefon la care pot suna se poate? cine este persoana responsabila cu acele diplome si care este procedura eliberarii. multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: vineri 19 iunie 2009; 9:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am intrebat la Compartimentul Acte Studii si la Secretariatul Facultatii de Psihologie si mi-au spus ca diplomele vor fi gata in cel mult o luna.

Va recomandam sa va mai interesati sunand la Secretariatul Facultatii de Psihologie, telefon 0256.202.931 si solicitand interiorul 118, pentru a lua legatura cu secretara facultatii.

Pentru a obtine diploma, cand va fi ea gata, va trebui sa va prezentati, mai intai, la casierie pentru a achita taxa de eliberare, in valoare de 25 de lei, dupa care veti ridica personal diploma (pe baza actului de identitate) la etajul I al cladirii Lascar Catargiu de la biroul Compartimentului Acte Studii (ultima usa pe dreapta).

Va mai asteptam cu intrebari suplimentare, daca mai este cazul.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
admin
Administrator forum

MesajTrimis: sâmbătă 20 iunie 2009; 20:30    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Update! Ieri, inainte sa plec de la lucru, m-a anuntat fata de la Acte ca a primit dosarele absolventilor de la Secretariatul Facultatii de Psihologie. Totusi, termenul estimativ pe care l-am precizat eu in mesajul de mai sus se pastreaza. Mai dureaza putin pana cand diplomele vor fi pregatite si gata de ridicat. Am rugat-o pe colega mea sa ma tina la curent cu mersul lucrurilor. Voi reveni cu un post aici de indata ce vor aparea informatii noi...
Sus
admin
Administrator forum

MesajTrimis: vineri 10 iulie 2009; 10:11    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De pe la mijlocul saptamanii viitoare vor putea fi ridicate diplomele licentiatilor de la Facultatea de Psihologie din anul 2008. Diplomele celor cu 3 ani de studii pot fi deja ridicate iar cele ale absolventilor cu 4 ani vor fi gata undeva pe marti, miercuri - mi-a spus colega de la Acte Studii.

Mai multe informatii la tel. 0256.220.689 interior 128.

Procedura de ridicare a diplomei:
- prezentarea la Compartimentul Acte Studii (etajul I al cladirii Lascar Catargiu la ultima usa pe dreapta) pentru confirmarea disponibilitatii diplomei;
- prezentarea la casierie pentru achitarea taxei de eliberare in valore de 25 lei;
- revenirea la Compartimentul Acte Studii pentru ridicarea diplomei.

Diploma se poate ridica doar personal pe baza actului de identitate.
Sus
costinac

Data înscrierii: 17/apr/2008

MesajTrimis: miercuri 19 august 2009; 20:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

va multumesc pt raspunsurile cu privire la diploma de licenta.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Psihologie Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum