Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Despre faculta!

Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Design
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
zahaso

Data înscrierii: 03/dec/2007

MesajTrimis: sâmbătă 24 ianuarie 2009; 1:36    Titlul subiectului: Despre faculta! Răspunde cu citat (quote)

Intrebari si opinii....o sa raspund cat de repede pot incercand sa dau un raspuns cat mai corect

Pana acum e super misto....

dar astept intrebarile voastre
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: duminică 25 ianuarie 2009; 15:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salut,

De ce subiect se leaga mesajul tau, zahaso?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
zahaso

Data înscrierii: 03/dec/2007

MesajTrimis: duminică 25 ianuarie 2009; 17:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

admin a scris:
Salut,

De ce subiect se leaga mesajul tau, zahaso?

Pai e asa.....pt toti cei care sunt k mine....si au un interes fata de aceasta facultate dar sunt prea departe sau prea ocupati k sa vina in vizita sa cunoasca anumite lucruri!

Si e pt cei curiosi cum e la faculta...pt cei care vor sa vina....pt k eu inainte sa ajung aici cautam pe cineva care sa-mi poata oferi o parere despre facultate...o parere personala...si nu ma gasit pe nimeni care sa-mi zica si sa-mi raspunda la intrebarile pe care le aveam...desigur am primit raspunsuri dar dintr-o alta perspectiva!

In concluzie mesajul meu se leaga de scoala si cum e la scoala!

Un fel de mesaj de promovare;)
Sus
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: duminică 25 ianuarie 2009; 18:43    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ok, mai bine acum ca ai specificat

mult succes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Vera

Data înscrierii: 03/mai/2009

MesajTrimis: duminică 03 mai 2009; 13:36    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Cam ce se cere la interviu? Adica ... tu ce ai fost intrebat? (ma gandesc ca esti student la design, nu?) Si care a fost ultima medie cu care s-a intrat anul trecut? Sau acum 2 ani?

Sunt la profil real, specializarea matematica-informatica. Nu am facut un liceu de arta si nici prea mult desen nu am facut la scoala. Asta constituie un dezavantaj?

M-ar interesa designul grafic. De vreo 3-4 ani am inceput sa lucrez in programe de grafica, mai ales photoshop si imi place mult. Si mi-am dat seama ca matematica si informatica pura nu prea e de mine. Ma descurc, dar totusi asi vrea sa fac ceva ce imi place.

Nu stiu ce altceva sa intreb... Cam ce impresie ti-a lasat aceasta facultate? Cum se lucreaza mai mult? Pe calculator sau cu creionul si hartia?

Multumesc anticipat! Smile
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Design Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum