Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

ANUL II, ARE CINEVA CURSURI, LE POATE POSTA AICI?

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Drept si administratie publica
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
mariancioaba

Data înscrierii: 31/oct/2008
Locație: Facultatea de Drept si Administratie Publica

MesajTrimis: sâmbătă 22 noiembrie 2008; 10:16    Titlul subiectului: ANUL II, ARE CINEVA CURSURI, LE POATE POSTA AICI? Răspunde cu citat (quote)

ARE CINEVA CURSURI, LE POATE SCANA SI POSTA AICI, PENTRU A LE AVEA TOTI COLEGII, AM PUTE PURTA DISCUTII ASUPRA LOR, A EXAMENELOR, AM PUTEA SCHIMBA PARERI, UN STUDIU APROFUNDAT SI SCHIMBUL DE PARERI ASUPRA SUBIECTELOR DE EXAMEN MARESTE SIGURANTA AM PUTEA AVEA REZULTATE MAI BUNE. NU CRED CA S-AR SUPARA CINEVA DIN FACULTATE, DIN CONTRA ORI LE XEROXAM SI ASTEPTAM SA LE PRIMIM ORI BENEFICIEM DE FORUMUL PUS DE FACULTATE LA DISPOZITIA STUDENTILOR, E MAI USOR, MAI PUTIN COSTISITOR SI CU NOTE MAI BUNE. NOTE BUNE = STUDENTI INTERESTATI = BINE PREGATITI = FACULTATE BUNA.
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: duminică 23 noiembrie 2008; 10:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Draga Marian / Stimate domnule Marian Wink

Ideea este foarte bna, din pacate ea nu se poate materializa in forma propusa de tine (cu postarea cursurilor pe forum).

Pentru asa ceva, va recomandam sa creati un grup de discutii pe yahoogroups (ceva de genul drept-tibiscus@yahoogroups.com) la care sa se aboneze toti cei interesati, iar acolo puteti posta tot ceea ce doriti, inclusiv cursuri, discutii etc.

Mult succes!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
dyaclau

Data înscrierii: 21/feb/2011

MesajTrimis: luni 21 februarie 2011; 14:57    Titlul subiectului: cursuri Răspunde cu citat (quote)

Marian, eu imi vand cursurile de care nu mai am nevoie, sunt cursuri si din anul 1, si din anul 2, chiar si anul3. Depinde ce cursuri doresti. . .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Drept si administratie publica Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum