Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

prezente putine

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Despre educatie si scoala
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
virgil87

Data înscrierii: 08/dec/2008

MesajTrimis: miercuri 10 decembrie 2008; 14:52    Titlul subiectului: prezente putine Răspunde cu citat (quote)

buna ziua ...am si eu o problema.. sunt anul 1 la E.A.I dar in primele 8 saptamani d cursuri nu am putut sa ajung pe la facultate pentru ca job-ul nu mi`a permis acest lucru.Din aceste motive ma tem ,deoarece imi lipsesc o multime de prezente la ore si as vrea sa stiu daca exista vreo posibilitate de recuperare sau plata sau daca nu...ce ar trebui sa fac sa pot sa intru in examene ? Mi-e tare teama sa nu fiu nevoit sa repet anul deoarece primele 2 luni si jumatate am lucrat ca sa`mi pot permite sa-mi platesc facultatea si nu ar fi drept sa mi se intample lucrul acesta.Banuiesc ca nu-s singurul in situatia asta si tocmai din aceasta cauza sper sa-mi raspundeti la intrebare.
va multumesc:(
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: miercuri 10 decembrie 2008; 19:44    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Virgil, intrebarea este extrem de complicata.

Daca absentele sunt la cursuri, in mod normal n-ar fi nici o problema.
Daca absentele sunt la seminarii, ele nu se pot recupera iar cadrul didactic poate stabili de la inceputul anului cat de mult conteaza prezenta pentru nota de examen.
Daca absentele sunt la laboratoare, ele se pot recupera contra unei taxe de 20 lei/sedinta si dupa aceea nu mai este nici o problema.

Mult succes!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Despre educatie si scoala Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum