Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Examenele de licenta

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Conditi
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Daniela

Data înscrierii: 04/apr/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: miercuri 04 aprilie 2007; 8:44    Titlul subiectului: Examenele de licenta Răspunde cu citat (quote)

Cred ca sunt singura din anul 4 care habar nu are din ce exact se da licenta Cool . Am inteles ca se aleg doua materii din trei? Heeelp
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007

MesajTrimis: miercuri 04 aprilie 2007; 9:34    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Draga Daniela,

Cred ca ar trebui sa adaugi la care facultate/specializare esti studenta pentru a-ti putea raspunde.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Daniela

MesajTrimis: miercuri 04 aprilie 2007; 9:37    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, sorry: FCIA
karyna

Data înscrierii: 15/apr/2007

MesajTrimis: duminică 15 aprilie 2007; 17:04    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am si eu o problema la care cred ca pot primi ajutor aici.
Deci in vara aceasta vreau sa sustin ex de licenta la psihologie. Pana acum nu s-a afisat programa de licenta. Este identica cu cea din toamna?
Am fost la secretariat, dar mai multe stiam eu decat doamna de acolo.
NU imi vine sa cred ca nu se stie acum ce cuprinde bibliografia.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MTK
Administrator forum

MesajTrimis: miercuri 18 aprilie 2007; 10:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daniela a scris:
Da, sorry: FCIA

Draga Daniela,

Pe site-ul facultatii, la sectiunea "Info studenti", se poate gasi programa pentru licenta din vara lui 2007 la specializarea "Informatica".
Succes! Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Daniela

MesajTrimis: luni 23 aprilie 2007; 9:53    Titlul subiectului: Multumesc Răspunde cu citat (quote)

Multumesc, am vazut acum. Cartea de teste grila e cea pentru anul asta? ca am vazut ca a aparut in 2006.
Materiile sunt dragutze, adica chiar ce e esential Smile
MTK
Administrator forum

MesajTrimis: luni 23 aprilie 2007; 10:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da, testele sunt aceleasi ca anul trecut, nu stiu daca s-a reeditat sau este exact aceeasi editie.
Sus
caterinutza

Data înscrierii: 11/mai/2007

MesajTrimis: vineri 11 mai 2007; 14:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna
nu inteleg de ce pe site e afisata programa pentru licenta la facultatea de psihologie pentru februarie 2007 si nu pentru iulie 2007. E aceeasi sau ... ?
Daca poate sa-mi raspunda cineva?
Mulumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MTK
Administrator forum

MesajTrimis: vineri 11 mai 2007; 20:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Buna, Caterinutza,

Programa care este afisata este:
1) ultima pusa la dispozitia celor care se ocupa de site (adica vreau sa spun ca poate nu s-a adoptat programa, desi trebuia facut asta de ceva timp, sau exista o programa mai noua, dar ea n-a fost trimisa persoanei care trebuia),
sau
2) cine trebuia sa faca actualizarea n-a facut-o (adica are materialul dar "nu are timp" sa se ocupe de actualizare).

In principiu, programa din vara aceasta ar trebui sa semene cu cea de anul trecut. In nici un caz nu este aceeasi, deoarece examenul de licenta este compus din 2 sesiuni: una, in vara, iar in iarna urmatoare, cea de "restante". Asadar, in vara va incepe o noua serie de 2 sesiuni: una in vara 2007 si apoi una (cu exact aceeasi programa) in februarie 2008.

Oricum, mult succes!
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Conditi Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum