Warning: htmlspecialchars(): charset `text/html' not supported, assuming utf-8 in /home/tibiscu2/public_html/__forum__/viewtopic.php on line 367

Warning: htmlspecialchars(): charset `text/html' not supported, assuming utf-8 in /home/tibiscu2/public_html/__forum__/viewtopic.php on line 488

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tibiscu2/public_html/__forum__/viewtopic.php:367) in /home/tibiscu2/public_html/__forum__/includes/page_header.php on line 479

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tibiscu2/public_html/__forum__/viewtopic.php:367) in /home/tibiscu2/public_html/__forum__/includes/page_header.php on line 485

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tibiscu2/public_html/__forum__/viewtopic.php:367) in /home/tibiscu2/public_html/__forum__/includes/page_header.php on line 486
Universitatea „Tibiscus” din Timisoara :: Vizualizare subiect - Intrebari

Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Intrebari

Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Jurnalistica, Comunicare si Limbi Moderne
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Monica

Data înscrierii: 05/iun/2008

MesajTrimis: joi 05 iunie 2008; 16:14    Titlul subiectului: Intrebari Răspunde cu citat (quote)

Buna, vroiam sa va intreb daca exista sectie de Frecventa Redusa la Jurnalism si daca da, atunci este acreditata?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: joi 05 iunie 2008; 17:55    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Facultatea de Jurnalistica, sectia de Jurnalism, nu are invatamant cu frecventa redusa.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Monica

MesajTrimis: duminică 08 iunie 2008; 18:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ok
Citeam undeva pe forum cum ca se poate selecta orarul, in caz ca lucram, sa mergem dimineata sau seara. Este valabil si pt Jurnalistica?
Sus
Deedia

Data înscrierii: 09/iul/2008

MesajTrimis: miercuri 09 iulie 2008; 16:27    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Hey!
Am si eu o intrebare....poate sa-mi spuna cineva cum e la Comunicare si Relatii publice? Ca as vrea sa dau aici si nu stiu daca e buna sectia sau nu!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MTK
Administrator forum

MesajTrimis: vineri 11 iulie 2008; 10:56    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Monica a scris:
ok
Citeam undeva pe forum cum ca se poate selecta orarul, in caz ca lucram, sa mergem dimineata sau seara. Este valabil si pt Jurnalistica?

Linkul indicat face referire la Facultatea de Calculatoare si Informatica Aplicata.
Pentru aceeasi intrebare, adresata catre Jurnalistica, te rog sa te adresezi direct facultatii, la adresa fj@tibiscus.ro.
Succes!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Rebeca

Data înscrierii: 04/sept/2008

MesajTrimis: joi 02 octobrie 2008; 19:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

am si eu o intrebare : unde pot afla in ce grupa ma aflu? am fost la faculta si am vazut orarul , iar la unele ore arata "gr1" "gr2" ... liste cu nume nu am vazut ...
Sus
MTK
Administrator forum

MesajTrimis: joi 02 octobrie 2008; 20:54    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Raspunsul la aceasta intrebare poate fi aflat numai de la facultate.
Sus
Monica

MesajTrimis: joi 02 octobrie 2008; 23:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

dar secretariatul va fi deschis doar din 6 octombrie
si pe orar nu sunt scrise salile, de unde le-as ghici?
Sus
Anabella

Data înscrierii: 06/iul/2008

MesajTrimis: vineri 03 octobrie 2008; 12:08    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am sunat la secretariat sa intreb in ce grupa sunt si nu raspunde nimeni Sad
Sus
Monica

MesajTrimis: luni 06 octobrie 2008; 23:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Foarte bine aranjat orarul. Mersi mult Smile
Întrebare: o singură steluță înseamnă săptămâna impară, iar două steluțe săptămâna pară?
Sus
MTK
Administrator forum

MesajTrimis: marți 07 octobrie 2008; 13:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Raspunsuri la intrebarile de mai sus:
1) chestiunea cu stelutele - da
2) am sunat si nu raspunde nimeni de vineri 3 octombrie - cu un mesaj mai sus scria ca secretariatul va fi deschis din 6 octombrie
3) pe orar nu sunt salile - au aparut si salile
Succes!

Ultima modificare efectuată de către MTK la miercuri 14 ianuarie 2009; 10:22, modificat de 1 dată în total
Sus
Rebeca

Data înscrierii: 04/sept/2008

MesajTrimis: marți 13 ianuarie 2009; 17:49    Titlul subiectului: am o intrebare : Răspunde cu citat (quote)

De ce nu se afiseaza subiectele de examen (sau modele asemanatoare subeictelor) pe site-ul facultatii ?
Sus
Aleksandar

Data înscrierii: 07/ian/2009

MesajTrimis: miercuri 14 ianuarie 2009; 10:09    Titlul subiectului: Cursuri Răspunde cu citat (quote)

Buna!as dori sa intreb daca pot sa imi iau cursurile de pe site sau de pe forum...sau de pe net cumva?!Va multumesc!
Sus
MTK
Administrator forum

MesajTrimis: miercuri 14 ianuarie 2009; 10:23    Titlul subiectului: Re: am o intrebare : Răspunde cu citat (quote)

Rebeca a scris:
De ce nu se afiseaza subiectele de examen (sau modele asemanatoare subeictelor) pe site-ul facultatii ?

Subiectele de examen nu sunt afisate pe site-ul facultatii deoarece cadrele didactice nu au furnizat aceste informatii catre administratia site-ului.
Sus
MTK
Administrator forum

MesajTrimis: miercuri 14 ianuarie 2009; 10:25    Titlul subiectului: Re: Cursuri Răspunde cu citat (quote)

Aleksandar a scris:
Buna!as dori sa intreb daca pot sa imi iau cursurile de pe site sau de pe forum...sau de pe net cumva?!Va multumesc!

Cursurile nu pot fi luate de pe site deoarece nimeni nu a trimis administratiei site-ului aceste informatii.
Cursurile nu pot fi luate de pe forum deoarece in general forumurile de discutii nu permit astfel de actiuni.
Pentru a lua cursurile de pe net va sugeram sa formati un grup de discutii (yahoogroup) si acolo sa puneti informatiile pe care le doriti.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Jurnalistica, Comunicare si Limbi Moderne Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum