Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

discutii

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Despre educatie si scoala
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
andreeas_79

Data înscrierii: 31/ian/2008

MesajTrimis: sâmbătă 02 februarie 2008; 20:48    Titlul subiectului: discutii Răspunde cu citat (quote)

PS Ar fi interesant daca forumul ar fi mai populat Smile
imi doresc sa pot discuta despre scoala, teme, nelamuriri, examene, experiente ale colegilor "mai mari",....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
zahaso

Data înscrierii: 03/dec/2007

MesajTrimis: duminică 03 februarie 2008; 18:09    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ok
haide sa discutam.... Smile esti cumva studenta la facultate sau vrei sa devi? ar fi un inceput Laughing a si dak esti la ce esti? Rolling Eyes
Sus
andreeas_79

Data înscrierii: 31/ian/2008

MesajTrimis: duminică 03 februarie 2008; 22:06    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Very Happy sal
sunt deja studenta la stiinte economice
in primul an
Arrow intrasem pe forum si am vazut cateva discutii despre universitate generate de andreea sau andreva ceva de genu si in cateva afirmatii are si dreptate
Arrow ce m am mirat insa este ca nu se prea discuta despre scoala desi este un forum in care intra studentii universitatii; in plus ce am vazut este ca sunt foarte multi inscrisi si foarte putini activi dar cred ca e normal pentru ca daca ar intra si ar gasi raspunsuri si subiecte care sa ii intereseze eu zic ca problema cu "popularea site ului" nu ar mai exista
in rest.... toate bune
ms de raspuns
eu doar am exprimat o idee Very Happy
sal
Sus
andreeva

Data înscrierii: 30/iul/2007
Locație: brasov/timisoara

MesajTrimis: sâmbătă 23 februarie 2008; 3:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

cred ca toata lumea care e activa pe acest forum si-ar dori sa fie mai populat forumul...dar se pare ca e prea putina lume interesata... din pacate...poate si facultatile ar trebui sa fie mai populate...parerea mea..la fiecare examen vad fete noi ....si sunt in anul 2... anyway sunt dezamagita again de facultate si nu ma refer la cea la care merg ci in general... ma asteptam sa fie altfel .... dar cred ca la ce ma asteptam eu au trait-o parintii mei...si nu cred ca acele vremuri vor reveni....din pacate...
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: sâmbătă 23 februarie 2008; 10:19    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

daca lumea nu e interesata de scoala, de ce ar fi interesata de forum? multi s-au inscris pentru a putea transmite un mesaj privat unui coleg sau membru pe care l-au gasit aici sau pentru a putea raspunde strict la un anume subiect postat; unii si-au creat cont pe forum crezand ca aici vor gasi informatii despre taxele platite de ei la casierie; in principiu, informatiile de interes general ar trebui sa se gaseasca pe siteurile facultatilor iar pentru discutii se poate folosi gategoria "Forumurile facultatilor"; evident nu toti cei care isi petrec 4 sau 3 ani in facultate se si implica activ in activitatea academica; unii colegi muncesc si urmeaza facultatea doar ca un necesar; cat despre forum, un lucru pozitiv este acela ca unul dintre membrii activi este un cadru didactic si deci eventualele lamuriri la problemele expuse pe forum pot fi date prin prisma oficiala a institutiei si nu ca o parere proprie
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
zahaso

MesajTrimis: sâmbătă 23 februarie 2008; 10:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

andreeva a scris:
cred ca toata lumea care e activa pe acest forum si-ar dori sa fie mai populat forumul...dar se pare ca e prea putina lume interesata... din pacate...poate si facultatile ar trebui sa fie mai populate...parerea mea..la fiecare examen vad fete noi ....si sunt in anul 2... anyway sunt dezamagita again de facultate si nu ma refer la cea la care merg ci in general... ma asteptam sa fie altfel .... dar cred ca la ce ma asteptam eu au trait-o parintii mei...si nu cred ca acele vremuri vor reveni....din pacate...

Ce-ar fi sa ne zici si noua cam la ce te-ai asteptat de la facultate...asta asa k sa vedem si noi...poate noi avem alte asteptari....Smile foarte putine forumuri din care stiu eu sunt populate super tare....si pt k nu toata lumea are timp si nu pe multi intereseaza....dar hai mai zi-ne despre facultate...de ce esti dezamagita?"trait-o parintii mei..."....dak te gandesti...nu stiu dak ti-ar fi placut sa faci faculta in regimul comunist de atunci de la noi... Question
Sus
RoLLi

Data înscrierii: 19/mar/2007

MesajTrimis: sâmbătă 23 februarie 2008; 19:23    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zahaso a scris:
andreeva a scris:

Ce-ar fi sa ne zici si noua cam la ce te-ai asteptat de la facultate...asta asa k sa vedem si noi...poate noi avem alte asteptari....Smile foarte putine forumuri din care stiu eu sunt populate super tare....si pt k nu toata lumea are timp si nu pe multi intereseaza....dar hai mai zi-ne despre facultate...de ce esti dezamagita?"trait-o parintii mei..."....dak te gandesti...nu stiu dak ti-ar fi placut sa faci faculta in regimul comunist de atunci de la noi... Question

despre ce comunism vorbesti acolo ? ...poi normal , ca nu numai ea a avut alte asteptari, avand in vedere ca e facultate privata, in primul rand ,vine lumea la scoala o data pe secol, si in al doilea rand...eu cel putin ma asteptam sa fie ..mai vioi...cu mult mai multe obiective ca si cele de acum, dar probabil unora...le place sa vina la scoala cand au chef , si sa faca alte chestii care nu au treaba cu scoala..pt ca ...mai nou viata de student o traiesti pentru diploma!!!!

MesajTrimis: sâmbătă 23 februarie 2008; 20:21    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

despre ce comunism vorbesti acolo ? ...poi normal , ca nu numai ea a avut alte asteptari, avand in vedere ca e facultate privata, in primul rand ,vine lumea la scoala o data pe secol, si in al doilea rand...eu cel putin ma asteptam sa fie ..mai vioi...cu mult mai multe obiective ca si cele de acum, dar probabil unora...le place sa vina la scoala cand au chef , si sa faca alte chestii care nu au treaba cu scoala..pt ca ...mai nou viata de student o traiesti pentru diploma!!!![/quote]

pai...da eu am inteles din alt punct de vedere....oricum...pacat k e asa dar totusi e bine k inca mai sunt care vor sa-si croiasca un drum....nu doar asa o data pe secol....
Sus
RoLLi

Data înscrierii: 19/mar/2007

MesajTrimis: duminică 24 februarie 2008; 0:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

zahaso a scris:
despre ce comunism vorbesti acolo ? ...poi normal , ca nu numai ea a avut alte asteptari, avand in vedere ca e facultate privata, in primul rand ,vine lumea la scoala o data pe secol, si in al doilea rand...eu cel putin ma asteptam sa fie ..mai vioi...cu mult mai multe obiective ca si cele de acum, dar probabil unora...le place sa vina la scoala cand au chef , si sa faca alte chestii care nu au treaba cu scoala..pt ca ...mai nou viata de student o traiesti pentru diploma!!!!

pai...da eu am inteles din alt punct de vedere....oricum...pacat k e asa dar totusi e bine k inca mai sunt care vor sa-si croiasca un drum....nu doar asa o data pe secol....[/quote]

ce-ti pot spune , doar ca , cunoscando pe ..andreea, stiu la ce a vrut sa se refere...!..oricum..probabil...ca asta este atmosfera..unviersitara de pe aici!
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Despre educatie si scoala Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum