Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

sper sa nu fie prea tarziu

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Despre educatie si scoala
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
oank

Data înscrierii: 28/sept/2007

MesajTrimis: sâmbătă 29 septembrie 2007; 15:52    Titlul subiectului: sper sa nu fie prea tarziu Răspunde cu citat (quote)

Va multumesc pt datele oferite insa nu am ajuns astazi deoarece am vazut msg prea tarziu.am trimis mail cum mi-ati spus insa dupa ora 16.Exista vreo problema?? Crying or Very sad Rolling Eyes Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: duminică 30 septembrie 2007; 0:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vino luni la 9 la secretariatul facultatii de sport si vom discuta.
Sper sa fie cu succes Surprised
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
oank

Data înscrierii: 28/sept/2007

MesajTrimis: duminică 30 septembrie 2007; 1:52    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va multumesc enorm.nici nu va imaginati ce bucuroasa sunt!!!Din cauza distantei totul imi iese aiurea sper sa am noroc de data asta.va multumesc.Si inca ceva taxele se dau in 4 transe nu? Embarassed
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: duminică 30 septembrie 2007; 8:20    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pe site-ul universitatii (www.tibiscus.ro), in sectiunea Info studenti&masteranzi -> Taxe, sunt prezentate taxele pentru viitorul an universitar.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
angel10

Data înscrierii: 21/oct/2014

MesajTrimis: marți 21 octobrie 2014; 14:07    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Dupa inceperea anului academic, pe site-ul facultatii unde este masterul, in sectiunea Info masteranzi->Masteranzi, ar trebui sa fie lista lor. Asta daca secretariatul biobevoieste a ne furniza lista.
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Despre educatie si scoala Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum