Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

grup pentru studentii din anul 1

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Despre educatie si scoala
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Melinda Codorean

Data înscrierii: 11/oct/2011

MesajTrimis: marți 11 octobrie 2011; 8:43    Titlul subiectului: grup pentru studentii din anul 1 Răspunde cu citat (quote)

[b] fdap_2011_2015@yahoogroups.com
Acesta este grupul de discutii pentru studentii din anul 1. Va rog sa va logati pentru ca ne va fi mult mai usor sa ne tinem la curent cu orice modificare intervine. Va rog sa va inregistrati cu Nume si prenume nu cu nickname-uri gen "barosanul" sau "pisicuta" pentru o buna intelegere.
Va multumesc!
Melinda Codorean
[b][/b]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
georgy28

Data înscrierii: 02/oct/2011

MesajTrimis: marți 18 octobrie 2011; 10:26    Titlul subiectului: oara anul I 2011 Răspunde cu citat (quote)

Buna
Numele meu este Georgiana si as vreasa stiu orarul anului I 2011 si daca suntem repartizati pe grupe si cum daca stie cineva.
Merci
Va pup
Sus
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: marți 18 octobrie 2011; 20:53    Titlul subiectului: Re: oara anul I 2011 Răspunde cu citat (quote)

georgy28 a scris:
Buna
Numele meu este Georgiana si as vreasa stiu orarul anului I 2011 si daca suntem repartizati pe grupe si cum daca stie cineva.
Merci
Va pup

Georgiana, daca ai putea fi un pic mai precisa, adica daca ne-ai spune la ce specializare esti studenta, poate te-am putea ajuta...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
georgy28

Data înscrierii: 02/oct/2011

MesajTrimis: miercuri 19 octobrie 2011; 5:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

DA Rolling Eyes ....la drept anul I
Sus
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007

MesajTrimis: miercuri 19 octobrie 2011; 20:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

georgy28 a scris:
DA Rolling Eyes ....la drept anul I

Ok atunci... putin mai sus tocmai am aflat care este grupul studentilor din anul I de la facultatea de drept, iti sugeram sa te alaturi lor si sigur vei gasi mai multe informatii acolo...

Mult succes ! Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
robertarus

Data înscrierii: 03/aug/2011

MesajTrimis: miercuri 19 octobrie 2011; 21:42    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Si eu v-as ruga sa actualizati site-ul FDAP pentru anul I ( incluzand orar , cursuri , taxe , grupe etc.) .
Va multumim anticipat !
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Despre educatie si scoala Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum