Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Recunoastere promovare sport

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Sport
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
argento

Data înscrierii: 18/ian/2011

MesajTrimis: marți 18 ianuarie 2011; 10:39    Titlul subiectului: Recunoastere promovare sport Răspunde cu citat (quote)

Salut

Sunt in anul 2 la info si o parte din materiile de anul 1 mi-au fost recunoscute/echivalate in acest an, printre care si sportul.
Cu cine as putea discuta (persoana, date de contact) pentru a ma asigura ca situatia de la sport este ok si ca voi fi declarat promovat?

multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: miercuri 19 ianuarie 2011; 20:41    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Documentul oficial care atesta recunoasterea notelor este o situatie pe care exista atat semnatura ta cat si a decanului. Daca ai asa ceva, atunci nu mai e treaba ta cine si cum face ca sa iti fie trecute notele cele recunoscute. Daca nu ai, cere-o decanului.
Cum poti verifica daca notele ti-au fost trecute? Verifica pe contul tau de pe studenti.tibiscus.ro si vei vedea (aproape) imediat.

Succes !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
argento

Data înscrierii: 18/ian/2011

MesajTrimis: luni 24 ianuarie 2011; 7:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Am un document cu semnatura decanului si stampila facultatii, dar mi s-a transmis de la secretariat, ca notele de la examenele nu vor fi centralizate de ei.
practic, eu trebuie sa merg cu respectiva foaie la toate examenele recunoscute si profesorul o centralizeze nota din foaie mai departe, ca si cum as fi dat examen.
De aceea aveam nevoie de ceva date de contact pt sport, ca sa pot merge si sa ii arat ca am promovat materia.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: luni 31 ianuarie 2011; 19:10    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Corect.
La avizier a fost afisata planificarea de examene, in care era trecut si colocviul la sport pentru anul I. Cel mai usor era sa iei legatura atunci cu cadrul didactic. Acuma colocviul a trecut, asa ca scrie-mi un mesaj pe privat (mai jos e butonul MP) cu numele, prenumele si un telefon de contact pentru a intermedia "intalnirea".

Succes !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Sport Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum