Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

admitere

Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Design
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
ciuncky

Data înscrierii: 18/ian/2010
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: luni 18 ianuarie 2010; 19:22    Titlul subiectului: admitere Răspunde cu citat (quote)

Salut,

as fi fost curios sa stiu cam care au fost notele de admitere de anul trecut, pe site nu am gasit nimic cat sa imi pot face o idee.
si, inca un lucru...parca citisem ca sunt 200 de locuri, este adevarat? sau s-au modificat intre timp?

Multumesc,
seara frumoasa
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: joi 21 ianuarie 2010; 13:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Salutare Ciuncky,

Ultima medie la admitere in 2009 a fost 6.24. Pe sit enu ai gasit nimic deoarece listele de la admitere s-au transformat la 1 octombrie in liste cu studentii de anul I.
Nu-mi dau seama unde ai citit de 200 locuri, pentru admiterea 2010 pregatim 100 locuri.

Succes!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ciuncky

MesajTrimis: joi 21 ianuarie 2010; 18:17    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Merci pt raspuns, MTK

Nu eram sigur de 200, de-aia am intrebat...oricum dau abia in 2011, vreau sa termin facultatea pe care am inceput-o acum...sper sa nu scada si mai mult locurile. De medie deocamdata nu am de ce sa imi fac griji...

Multumesc, bafta!
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007

MesajTrimis: vineri 22 ianuarie 2010; 10:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ce facultate faci acum, la ce universitate?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
ciuncky

MesajTrimis: vineri 22 ianuarie 2010; 11:16    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Marketing, la Romano-Americana, in Bucuresti
corynutzzz

Data înscrierii: 30/iun/2010

MesajTrimis: miercuri 30 iunie 2010; 16:14    Titlul subiectului: in legatura cu admiterea Răspunde cu citat (quote)

buna! as vrea sa stiu daca exista posibilitatea sa intru la buget in conditiile in care media mea la bacalaureat e foarte mare dar am mai facut o facultate, la UVT, cu plata!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007

MesajTrimis: joi 01 iulie 2010; 17:25    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Daca intrebarea se refera la a intra la noi la universitate, atunci raspunsul este: Universitatea "Tibiscus" este particulara si, cel putin pe aceasta lege a invatamantului in vigoare, nu are locuri bugetate.

Daca intrarea se refera la a intra in general pe locuri bugetate, dupa ce ai absolvit o facultate cu plata, atunci nu cunoastem raspunsul din acelasi motiv - noi nu avem locuri bugetate.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Acest forum este închis, nu se pot scrie, crea, răspunde sau modifica subiecte   Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje    Pagina de start -> Design Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum