Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Nedumerit :)

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Despre educatie si scoala
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
andrei_th

Data înscrierii: 13/iul/2009

MesajTrimis: luni 13 iulie 2009; 16:50    Titlul subiectului: Nedumerit :) Răspunde cu citat (quote)

Am media de 8.20. Credeti ca are rost sa imi bag dosarul la informatica? Smile
Care a fost ultima medie anul trecut?

Multumesc anticipat !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: luni 13 iulie 2009; 19:46    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pentru a promova concursul de admitere (concurs de dosare) la specializarea Informatica, se ia in considerare media generala la bacalaureat. Astfel, daca aceasta este 8,20 (asa cum ati mentionat), cu siguranta are rost sa va depuneti dosarul (e o medie mare totusi). Pentru mai multe informatii despre facultate si concursul de admitere va recomandam sa vizitati si site-ul facultatii, respectiv pagina dedicata concursului de admitere din acest an.

Mult succes la concursul de admitere!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
andrei_th

MesajTrimis: luni 13 iulie 2009; 19:59    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Da am vizitat site-ul stiu toate informatile de acolo dar de medie nu zice chiar nimic. Oricum saptamana asta merg si imi bag dosarul.

Stau la 20 si ceva de km de Timisoara, are rost sa inchiriez un apartament sau sa fac naveta? Smile

De camine iarasi nu zice nimic Smile

Careva care este deja in anul 2 ma poate lamuri? Cu ce medie a intrat si asa...
Sus
admin
Administrator forum

MesajTrimis: luni 13 iulie 2009; 20:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Despre camin s-a mai discutat in alte subiecte pe forum. Un raspuns complet, cred eu, legat de motivele pentru care universitatea nu mai are camin a fost dat de catre colegul MTK (cadru didactic la facultatea de informatica) Vezi:
http://forum.tibiscus.ro/viewtopic.php?p=6479#6479 .

Legat de problema distantei (sfatul meu): Are rost sa inchiriati un apartament daca doriti sa puteti fi prezent la cat mai multe ore de curs si laborator. De asemenea si cu naveta. Trebuie sa va faceti niste calcule si sa vedeti cum iesiti mai rentabil Smile . Am avut un coleg din Recas (21 de km de Timisoara) care facea naveta si era ok pentru el asa.

Nu pot sa zic cu ce medie s-a intrat anul trecut ca nu mai stiu, dar eu, cu 8,20, sigur nu mai mi-as face probleme Confused .
Sus
andrei_th

MesajTrimis: luni 13 iulie 2009; 20:49    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vesti bune Laughing Sunt mai linistit acum.
Multumesc !
Sus
admin
Administrator forum

MesajTrimis: luni 20 iulie 2009; 18:32    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

La admiterea 2008 ultima medie a fost 6,45.

Mult succes!
Sus
Anahi
Vizitator

MesajTrimis: duminică 17 ianuarie 2010; 23:00    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Ohoo...tu esti cu mult peste acea medie:)
Sus
admin
Administrator forum

MesajTrimis: luni 18 ianuarie 2010; 10:45    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Din pacate, pe acest forum nu permitem linkuri in semnaturile mesajelor postate. Semnaturile tale din mesaje au fost sterse.

Multumim pentru intelegere.
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Despre educatie si scoala Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum