Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

Absolvent Spiru-Haret

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Domenii si specializari
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
georgescu_geo

Data înscrierii: 15/iul/2009

MesajTrimis: miercuri 15 iulie 2009; 12:39    Titlul subiectului: Absolvent Spiru-Haret Răspunde cu citat (quote)

Salutare.

Doresc sa ma inscriu pentru master la Fac. de Calculatoare si Informatica Aplicata, modulul Web Design.

Am devenit licentiat al Facultatii de Geografie - Turism, forma IDD (centrul regional Timisoara) in februarie 2009.

Intrebarea mea este: Ma pot inscrie la forma de invatamant specificata mai sus in cadrul Universitatii Tibiscus pana la 31.07.2009 ?

Multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: miercuri 15 iulie 2009; 15:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Stimate domnule Georgescu,

Dupa cum cunoasteti, in ultimele cateva zile exista o larga campanie de presa legata de Universitatea "Spiru Haret".

In acest context, va asteptam cu actele pe care le detineti, pentru a putea sa analizam solicitarea dumneavoastra.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
georgescu_geo

Data înscrierii: 15/iul/2009

MesajTrimis: joi 16 iulie 2009; 8:03    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Va multumesc!

Nu mi-e frica de presa cat de Ministerul Invatamantului care e principala parte implicata.

In sfarsit, am sa mai fortez cu o intrebare. Nu prea am avut timp sa caut raspunsul.

Ce taxe se percep pentru programul master in cauza?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: joi 16 iulie 2009; 11:02    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

100 lei taxa de inscriere, 2500 lei taxa anuala de scolarizare (se platesc 4 rate egale de 625 lei, in lunile octombrie, decembrie, martie, mai).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Domenii si specializari Ora este GMT + 2 ore
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum