Plugin-ul pentru flash este dezactivat sau absent în programul dumneavoastră de navigare. Vă rugăm să actualizaţi versiunea de flash pe care o utilizaţi.

Universitatea „Tibiscus” din Timişoara
instituţie de învăţământ superior privat
acreditată prin Legea 484/2002
 FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare   ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 

balul bobocilor 2007
Du-te la pagina Anterioară  1, 2

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Balul Bobocilor
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007
Locație: Timisoara

MesajTrimis: sâmbătă 08 decembrie 2007; 1:26    Titlul subiectului: O seara pe cinste Răspunde cu citat (quote)

Balul Bobocilor Tibiscus 2007 - un adevarat spectacol

Discoteca ParkPlace a fost vineri 7 decembrie 2007 gazda unuia dintre cele mai reusite baluri ale bobocilor organizate in acest an universitar.

Se pot gasi o multime de cuvinte de lauda insa tot ceea ce doresc este sa felicit in numele administratorilor forumul echipa care a pus umarul la organizarea acestui minunat bal.

Multumim.

Va invitam sa va exprimati parerile...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MTK
Administrator forum

Data înscrierii: 15/mar/2007

MesajTrimis: sâmbătă 08 decembrie 2007; 2:24    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Revenind acasa dupa ce, dupa parerea mea, am participant la un eveniment frumos si reusit, vreau sa multumesc si eu:
-tuturor concurentilor pentru spectacolul la care au luat parte
-putinilor studenti care au ales sa petreaca impreuna o seara de week-end
-sponsorilor, pentru banii si produsele care ne-au ajutat sa facem balul si sa acordam premii
-oragnizatorilor, o mana de oameni (3 cadre didactice si vreo 10 studenti) care au muncit din greu ca sa ofere participantilor ceva frumos
-trupelor, echipelor, formatiilor, solistilor care ne-au incantat privirile si auzul (lista lor este pe site, n-as vrea sa omit pe cineva)

Astept, la randul meu, sa va exprimati parerile, fie ele pro sau contra. Daca majoritatea celor prezenti (repet, mult prea putini fata de cei peste 3.000 de studenti ai universitatii) s-au exprimat de bine, am primit si un feed-back (e drept ca singular) de genul "prost organizat de la cap la coada". Asa ca va rog pe toti cei care veti vizita forumul sa va spuneti parerea personala.

P.S.1: Speram sa fiu primul care isi da cu parerea, vad insa ca ADMIN mi-a luat-o inainte, oricum ii multumesc de aprecieri.
P.S.2: Nu pot sa nu arat ca aproape jumatate din studentii care au venit, aproape jumatate dintre baietii de la Mister, jumatate dintre cadrele didactice, provn de la o aceeasi facultate (FCIA).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
admin
Administrator forum

Data înscrierii: 09/mar/2007

MesajTrimis: sâmbătă 08 decembrie 2007; 10:40    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

eh si eu am vrut sa fiu primul care isi da cu parerea; am plecat la o secunda dupa ce s-a incheiat cu premierea; este foarte adevarat ca anul acesta, Facultatea de Calculatoare si Informatica Aplicata a contribuit in cea mai mare parte la organizarea balului prin cadrele didactice si studentii organizatori;
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start -> Balul Bobocilor Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioară  1, 2
Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum